شرکت صدرا حامی
021-43000843 8 صبح تا 5 عصر
سیستم تیکت

اخبارشرکت

4 نقض امنیتی مهم که تاکنون اتفاق افتاده است

4 نقض امنیتی مهم که تاکنون اتفاق افتاده است

نقض امنیت داده نوعی حوادث امنیتی هستند که داده های مهم تجاری یا اطلاعات حساس را به شیوه ای غیر مجاز افشا می کنند. داده های افشا شده می تواند اطلاعات شناسایی کاربران یا اطلاعات کارت های پرداخت و سایر داده های حساس باشند. با این حال همه حوادث امنیتی نقض داده نیستند. به عنوان مثال فایل هایی که به دلیل اشتباه ناخواسته یک کارمند در اختیار همه کارکنان یک سازمان قرار می گیرد نقض داده محسوب نمی شوند. نقض امنیت داده به اطلاعات حساس اشاره دارد که به یک محیط ناامن خارجی برای منافع مالی درز پیدا می کنند.

هشدار پدرخوانده هوش مصنوعی در مورد خاطرات این فناوری

هشدار پدرخوانده هوش مصنوعی در مورد خاطرات این فناوری

جفری هینتون پیشگام هوش مصنوعی و دانشمند کامپیوتر که به پدرخوانده هوش مصنوعی معروف است، پس از استعفا از شرکت گوگل، هشدار داد که هوش مصنوعی می تواند به زودی از نظر هوش از انسان ها پیشی بگیرد و یاد بگیرد که چگونه بشر را به تنهایی نابود کند. هینتون هنگامی که استعفای خود را از گوگل اعلام کرد در بیانیه ای به عواقب وخیم هوش مصنوعی پرداخته و خواستار یک توافق جهانی مشابه به کنوانسیون سلاح های شیمیایی 1977 برای ایجاد قوانین بین المللی علیه هوش مصنوعی شده است.

چگونه سرعت تایپ خود را افزایش دهیم

چگونه سرعت تایپ خود را افزایش دهیم

ساعت 10 شب است و شما یک مقاله 1500 کلمه ای برای تایپ کردن دارید و باید صبح فردا آن را تحویل دهید. اگر سرعت تایپ شما به قدری باشد که در دقیقه 50 کلمه را تایپ کنید، می توانید در نیم ساعت کار را تمام کنید. انجام این کار در این زمان خیلی هم بد نیست اما اگر با دو دست و با سرعت بیشتر این مقاله 1500 کلمه ای را تایپ کنید چه قدر زمان می برد؟ زمان تایپ کردن شما نصف می شود. اکنون چگونه باید سرعت تایپ خود را افزایش دهید تا به این مهارت مسلط شوید؟ در این آموزش شما را با قواعد اصلی تاپ کردن آشنا خواهیم کرد که